Спільні реколекції для Архиєреїв УГКЦ та РКЦ у «Світлиці»

27-30 листопада 2017 року в Реколекційно-відпочинковому Центрі УГКЦ «Світлиця» у Брюховичах відбуваються спільні реколекції (духовні науки та вправи) для римо-католицьких та греко-католицьких Архиєреїв в Україні, серед яких є присутній також Апостольський Нунцій в Україні Архієпископ Клаудіо Гуджеротті та Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ.

Провадить реколекції отець Джермано Марані, єзуїт, професор Папського Східного Інституту у Римі.

Участь у реколекціях беруть і Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, та Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії.

Єпископи, вдивляючись в обличчя Ісуса на іконі Христа в кайданах, яку поставив перед Архиєреями реколектант, відкривають для себе обличчя Бога. За словами Преосвященного владики Володимира, Єпископа-помічника Львівської Архиєпархії: «Обличчя Бога відкривається у Його діях в спасінні світу, людського роду, а також у діях інших людей щодо нас, і це нас провокує також йти і нести це Боже обличчя до інших людей».

Такі спільні реколекції для всіх архиєреїв римо-католицької та греко-католицької Церков в Україні провадяться вже не вперше і є особливим часом та можливістю спілкування із Господом, зі своїми співбратами у Архиєрейському служінні, а також можливістю ділення власним досвідом.

Фотозвіт Романа Гордія

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube