Екологічні місії в Залізничному протопресвітераті

29 листопада 2017 року відбулися екологічні місії в Залізничному протопресвітераті Львівської Архиєпархії, які розпочалися з екоуроку в загальноосвітній  середній  школі № 77 м. Львова.

Отця-еколога Миколу Пришляка, голову Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії, радо зустріла директор школи Зоряна Миколаївна. На екоуроці місіонер представив реальний стан довкілля та наголосив, що саме людина є причиною руйнування спільного дому – Землі, яку дарував нам Творець. І що саме молоді люди, котрі в недовгому часі стануть господарями своїх приватних домівок, оберуть різні професії тощо, мають обов’язок піклуватися про Богом створений світ.  Кожен з них в майбутньому в обраній сфері діяльності повинен діяти так, щоб цей дім був чистим, охайним і збереженим для прийдешніх поколінь.

Наступним місцем, куди завітав священик, була державна адміністрація Залізничного району м. Львова. Екореферент мав змогу цікаво поспілкуватися з головою адміністрації пані Галиною, з котрою обговорили болючі екологічні питання цього району та домовилися, що в майбутньому о. Микола проведе еколекції для голів ОСББ.

Завершилися екомісії молитовно у храмі Положення Пояса Пресвятої Богородиці (м. Львів, вул. Головатого, 7а), де парохом є о. Іван Ковалець. Отець Микола звернув увагу вірних на те, що людина в цьому Богом створеному світі покликана його удосконалювати та берегти. Виконуючи такі прості речі, як економія електроенергії, збереження цінного Божого дару – води, удосконалення свого житла, людина може в такий спосіб свідчити, що любить Бога та Його створіння. Як приклад бережливого ставлення до довкілля, місіонер подарував парафії сім світлодіодних лампочок та започаткував екобібліотеку.

Повідомив о. Микола Пришляк, голова Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube