Авторський концерт духовної музики Володимира Павенського

28 листопада 2017 року в Львівській обласній філармонії відбувся авторський концерт Володимира Павенського, присвячений 60-річчю Львівського телебачення.

Твори цього львівського композитора – різнотематичні й різножанрові – прозвучали у виконанні знаних колективів й тих, хто лише починає свій шлях у музичному світі.

«Ave Maria» та купальські пісні – від Дитячого хору ЛССМШІ ім. Соломії Крушельницької й солісток Юстини Грет та Наталії Соколюк (фортепіано). «Музика весни» для струнних та Увертюра в старовинному стилі для двох скрипок, флейти, клавесину та струнного оркестру – від Львівського камерного оркестру «Академія» під батутою Народного артиста України Ігоря Пилатюка. Завершив вечір акапельний духовний твір – Божественна Літургія св. Івана Золотоустого  для солістів та мішаного хору у виконанні Галицького академічного камерного хору, яким диригувала Мар’яна Ферендович. Художнє слово майстерно промовляла Інна Павлюк.

Організаторами концерту виступили Львівська Архиєпархія Української Греко-Католицької Церкви, Львівська організація національної спілки композиторів України та Фундація «Андрей». Співорагнізаторами виступили ТРК «Львів» та Львівське радіо.

 

Повідомила Прес-служба Фундації «Андрей»

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube