Освячення престолу та хреста у селі Дрогомишль

26 листопада 2017 року Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, освятив новий хрест на пам’ятному місці, де 80 років тому (1937 року) стояв старий місійний хрест біля храму Покрови Пресвятої Богородиці у селі Дрогомишль на Яворівщині. Також Архиєрей освятив престіл у цьому храмі і звершив Архиєрейську Божественну Літургію.

Преосвященний владика у своїй проповіді, яку провів у формі діалогу, підкреслив, що людині, щоби встояти у духовному житті, треба триматися на обох ногах, якими є любов до Бога та любов до ближнього. А також наголосив, що престіл є освячений для того, щоб вірні завжди споживали Тіло і Кров Христа, Який дає себе у літургійній безкровній жертві на цьому престолі.

За вірність та віддану працю на Славу Божу у парафіяльній спільноті Покрови Пресвятої Богородиці владика Володимир від імені Високопреосвященного владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського, нагородив почесними грамотами голову парафіяльної ради пана Михайла Якиміва та касира парафії пані Агафію Кіт.

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube