Митрополит освятив храм у с. Підгірне

26 листопада 2017 року Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, звершив Чин освячення новозбудованого мурованого храму Покрову Пресвятої Богородиці і його престолу у с. Підгірне, Пустомитівського району.

Високопреосвященний владика очолив Архиєрейську Божественну Літургію, яку йому разом з адміністратором парафії о. Зіновієм Завидівським (нотар Трибуналу Львівської Митрополії), співслужили священики Львівської Архиєпархії: о. Ростислав Бубняк (судовий вікарій), о. Богдан Когут (економ), о. Іван Духнич (протопресвітер Винниківського деканату), митрофорний протоієрей  Петро Паньків (парох Храму Воскресіння ГНІХ у м. Винники), о. Дмитро Мицько (настоятель парафій у с. Миклашів та с. Нижня Білка Пустомитівського р-ну). Святе Таїнство Покаяння вірним уділяли о. Олег Островський (нотар Трибуналу Львівської Митрополії, настоятель парафій у с. Звенигород і с. Гринів Пустомитівського р-ну) і о. Сергій Мартиняк (настоятель Храму у с. Чижиків).
Після Літургії, Владика Ігор подякував о. Зіновію за клопітку та наполегливу працю на священичій ниві, яка увінчалася будовою нового храму, і вручив отцю право носити набедреник та жовтий нагрудний хрест.
На закінчення урочистостей Митрополит Ігор освятив хрест на площі перед новозбудованим Храмом і окропив численно зібраних вірних освяченою водою.

Фотозвіт

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube