Чування у храмі Різдва Пресвятої Богородиці

У п’ятницю, 24 листопада 2017 року, Високопреосвященний
владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, звершив Велику Вечірню з Литією у храмі Різдва Пресвятої Богородиці.
Вечірня з Литією стали початком нічних чувань парафії Різдва Пресвятої Богородиці з нагоди празника святого священномученика Йосафата, Архиєпископа Полоцького.
Також Митрополит виголосив проповідь, у якій розмірковував про вагу свобідної волі при життєвому виборі: “Життя людини – дар Бога, який бажає вчинити її щасливою, але не насильно, лише з її погодження жити згідно Божих Заповідей. Кожна особа – вільна у своєму виборі, може відкинути спасіння, яке їй пропонує Господь, а вибрати вічне покарання, за яким стоїть злий дух. Людина завжди стоїть перед вибором добра чи зла, – усе в її руках”. Крім того, однією з основних тез проповіді стало місіонерство Слова: ” Слово Боже необхідно проповідувати тим, кого посилає свята Церква, хоч за нього приходиться часто терпіти, навіть, бути гнаними й переслідуваними, а деколи й життя віддати”.
Богослуження, проповідь та молитовні чування із храму УГКЦ у Львові вперше у прямому ефірі транслювало українське радіо “Марія” – радіо Римо-Католицької Церкви, присутнє у багатьох країнах. Високопреосвященний владика Ігор неодноразово виступав у ефірі цього радіо, і цього разу очоливши святкове Богослуження, яке мали нагоду почути слухачі у різних куточках світу.

 

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube