Львів’яни святкують день Блаженної Йосафати

20 листопада Церква спогадує пам’ять Блаженної Матері Йосафати Гордашевської, співзасновниці Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії. Цього дня монастирі Сестер Служебниць по цілому світі відкриті для усіх, хто хоче молитися і просити заступництва в Блаженної Йосафати, першої Служебниці.

19-20 листопада 2017 року у монастирській каплиці Провінційного дому Сестер Служебниць у Львові відбувалися різні моління біля мощей Блаженної – Молебні, Акафісти, вервиці та пісні. Охочих молитися було справді багато. Варто згадати, що Блаженна Йосафата є особливою покровителькою для родин, які не мають дітей. Через молитву за посередництвом Блаженної Йосафати кілька родин вже вимолили у Бога дар батьківства, тому теж зі своїми діточками прийшли подякувати Блаженній.

Запрошені священики – о. Севастіян Дмитрух, студит, о. Йоан Школик, Протоігумен ЧСВВ, о. Назарій Мисяковський, о. Тарас Фітьо після богослужінь ділилися своїми молитовними роздумами про життя Блаженної Йосафати. Також відвідувачі розповідали сестрам цікаві історії про те, як Блаженна Йосафата їм допомогла вирішити ту чи іншу складну життєву ситуацію.

20 листопада, вже традиційно, на молитву до Блаженної Йосафати завітали дошкільнята дитячого садка св. Миколая разом із вихователями та батьками. Малюки щиро молилися Молебень до Йосафати у різних намірах – за свої родини, за мир в Україні, за наших воїнів і особливу Божку опіку над ними. Після молитви діти вшанували Блаженну Йосафату віршами та піснями. У них розповіли про життя с. Йосафати, яке було наповнене любов’ю до Бога і людей, особливо бідних та хворих. На згадку про те, що Блаженна Йосафата мала відкрите серце до малих дітей, пригощала їх цукерками та обдаровувала образками, сестри пригостили дітей «солодощами» від Блаженної Йосафати.

Блаженна Йосафата була, є і залишиться покровителькою всіх, що знаходяться в потребі та своєю любов’ю, служінням є дійсно жінкою всіх часів!

Повідомили Сестри Служебниці

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube