Екологічні місії у парафії Успення Пресвятої Богородиці м. Львова

Ще одні екологічні місії відбулися, 14 листопада 2017 року, на території Львівської Архиєпархії, а саме на парафії Успення Пресвятої Богородиці Сихівського протопресвітерату (м. Львів, вул. Максимовича,2) в отця-декана Романа Стефаніва.

Голова комісії з питань екології Львівської Архиєпархії, о. Микола Пришляк, найперше навідався до середньої школи № 32, де мав можливість провести два екоуроки – для 10-х та 8-х класів. Оскільки екоуроки відбувалися перед днем всесвітньої вторинної переробки, то особливу увагу екомісіонер акцентував на даному питанні.

Отець Микола наголосив: «Те, що ми вважаємо сміттям та непотребом може принести велику користь людині. Все залежить від неї, від рівня її свідомості і розуміння, що це необхідно робити». На завершення, еколог висловив сподівання, що учні даної школи перестануть бути екологічними грішниками та дбатимуть за Богом створений світ.

Наступним місцем екологічних місій була Сихівська районна адміністрація, де радо отця зустріла заступник голови Ірина Романівна. Місіонер розповів про діяльність комісії, представив її мету та завдання. Крім того, обговорювалися найболючіші питання даного району. А наприкінці, пані Ірина запросила о. Миколу провести еколекцію для усіх працівників районної адміністрації.

Місії завершилися молитвою за Богом створений світ у храмі Успення Пресвятої Богородиці, де священик мав можливість розповісти вчення Католицької церкви щодо екології місцевим парафіянам. Слід зауважити, що місцева громада виявила неабияке зацікавлення до даної теми, що дає надію на те, що в скорому часі можна буде побачити плоди тієї праці, яка здійснюється за для порятунку Божого створіння. І, як приклад бережливого ставлення до природи, для парафії було подаровано сім світлодіодних лампочок та духовно-екологічну літературу.

 

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube