Соціально-екологічна акція милосердя «Посади дерево Миру» у с. Новосілки

Підтримуючи соціально-екологічну акцію милосердя «Посади дерево Миру», ініційовану Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви та Міністерством екології та природних ресурсів України, 4 листопада 2017 року на парафії Богоявлення ГНІХ, що в с. Новосілки Глинянського деканату, на церковному подвір’ї було висаджено декілька ялинок. В цій добрій справі місцевому священику – Голові комісії з питань екології Львівської Архиєпархії, допомагала місцева молодь. Саме її отець-еколог навчає любити і берегти природу, наголошуючи, що це наш християнський обов’язок, як добрих і вдячних дітей.

Перш, ніж розпочати цю благородну справу, о. Микола розповів про цю акцію, яка має за мету привернути увагу громадськості до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, а також висловив сподівання, що такі красуні – ялинки будуть висаджені біля кожного храму і нагадуватимуть нам, що через війни, які стаються через гріх та людську недосконалість, страждає не тільки сама людина, але й природа, яка її оточує.
Отець підкреслив, що дані ялинки стануть вічно зеленою окрасою церковного подвір’я, а особливо в часі різдвяних свят, що свідчитиме про нашу християнську екологічну свідомість та любов до Божого створіння.

Праця супроводжувалася молитвою за тих, хто віддав своє життя, захищаючи кожного із нас, а також за мир та спокій в нашій державі та дбайливе ставлення до Богом створеного світу.

Повідомив о. Микола Пришляк, Голова комісії з питань екології Львівської Архиєпархії

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube