Владика Володимир зустрівся із медичними працівниками

В понеділок, 6 листопада 2017 року, Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, відновив зустрічі з медичними працівниками, які відбуваються кожного першого понеділка місяця.

Зустріч розпочалася з проповіді для медичних працівників та всіх присутніх, в якій владика наголосив на важливості проявляти милосердя та любов щодо недужих, як це зробив для свого слуги римський сотник. Також вла дика Володимир зауважив, що кожний з нас буває недужим та потребує турботи, милосердя та опіки для своїх ближніх. Після цього настав час роздумів у тиші, а опісля відбувся молебень до священномученика Миколая Чарнецького та уділено благословення.

Такі зустрічі будуть відбуватись кожного першого понеділка місяця. Запрошуємо всіх медичних працівників та усіх бажаючих на наступну зустріч, яка відбудеться в п’ятницю, 4 грудня в церкві свщмч.Йосафата на вул.Замарстинівська 134. Зустріч розпочнеться із Божественної Літургії о 18:00. Також переглянути пряму трансляцію цієї зустрічі можете на сайті церкви.

Інформацію надав о. Сергій Білоконь, голова комісії у справах душпастирства охорони здоров’я

Фото тут

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube