Екологічні місії на парафії свв. мчцц. Віри, Надії, Любові та їх матері Софії

30-31 жовтня 2017 року на парафії свв. мчцц. Віри, Надії, Любові та їх матері Софії (м. Львів, вул. Миколайчука) відбулися дводенні екологічні місії. На цій парохії отця-еколога Миколу Пришляка радо зустрів адміністратор храму протопресвітер Шевченківського деканату о. Андрій Корчагін.

Місії розпочалися з молитви, де отці просили разом із вірними, щоб наш Творець допоміг нам бути дбайливими господарями в Ним створеному світі. В своїй науці екореферент заохотив місцеву громаду бути свідомими християнами, котрі вміють бути вдячними за цінний дарунок, яким для нас є Богом створений світ. На приємну згадку про цю подію, та як приклад для наслідування, о. Микола залишив для парохії екологічні подарунки – сім світлодіодних лампочок для семисвічника та церковну екологічну літературу.

Наступного дня екомісії продовжилися в місцевій школі № 97, де на отця радо очікував директор школи Петро Методійович, вчителі та учні. Слід зауважити, що учні були дуже уважні та активні. Звертаючись з екологічним християнським словом, місіонер наголосив, що вони є майбутнім нашої країни, і що від них залежить якою вона буде – чи приємно буде в ній жити, дихати чистим повітрям та їсти екологічно чисті продукти. По завершенні екоуроку до о. Миколи підходили вчителі, щоб більш детально розпитати про екологічну християнську літературу, подякувати видавцям та взяти її собі на озброєння.

Повідомив о. Микола Пришляк, Голова Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube