Екологічні місії в Глинянах

26 жовтня 2017 року в м. Глиняни Глинянського протопресвітерату Львівської Архиєпархії на запрошення отця-адміністратора Андрія Лукачика відбулися екологічні місії, які провів голова екологічної комісії о. Микола Пришляк.

Місії розпочалися з молитви у храмі Св. Миколая, де екореферент у співслужінні з о. Миколою Добруцьким та вірними даної громади молилися за Богом створений світ, а також почули науку отця-еколога. Для цієї громади було подаровано сім світлодіодних лампочок, як свідчення бережливого ставлення до довкілля та християнську екологічну літературу.
Наступним місцем куди завітав отець-еколог – Глинянська міська рада, де екореферент мав можливість зустрітися з очільником цієї структури та обговорити болючі екологічні проблеми. Тішить те, що в скорому часі, за словами голови міста Ігоря Шульги, в Глинянах буде споруджена сонячна електростанція. На завершення зустрічі, керівники двох структур домовилися про майбутню співпрацю.

Великою приємністю було завітати до місцевої школи, в якій радо зустрічав місіонера директор Мирон Миколайович. Шкільна молодь під час еколекції була уважною і, маємо надію, зробила собі відповідні висновки, які позитивно вплинуть на природне довкілля та буде пам’ятати,що воно є Божим створінням і дуже цінним дарунком для кожного із нас. В школі о. Микола залишив еколітературу та інформаційні флаєри про шкідливість підпалів та використання штучних квітів.

Повідомив о. Микола Пришляк, голова Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube