Місії тверезості в с. Тарасівка

У п’ятницю, 13 жовтня 2017 року, відбулись місії тверезості в с. Тарасівка Винниківського протопресвітерату Львівської Архиєпархії. На запрошення адміністратора храму Пресвятої Тройці о. Тараса Голоти, душпастирі тверезості о. Юрій Дрізд і піддиякон Петро Чайковський відвідали місцеву парафію і ЗОШ в сусідньому селі Чорнушовичі.

У храмі відбулась Божественна Літургія. Помолившись, о. Юрій виголосив місійну проповідь, звертаючи, особливу, увагу парафіян на головні причини теперішнього стану українського народу.

Усім бажаючим, вийти з неволі алкогольної ментальності, допомогти своїм рідним, близьким та знайомим та працювати над отверезінням нашої нації, було запропоновано відмову від алкоголю. Це можна зробити, склавши присягу зречення від алкоголю на певний термін або все життя в намірі людини поневоленої духом алкоголізму. Відтепер охочі парафіяни можуть складати присягу відмови вживати, купувати, виставляти та пропонувати алкоголь в «Золотій книзі тверезості», яка була започаткована в їхній парафії.

Також, в цей день місцеві парафіяни приступили до почитання мощей блжн. владики Григорія Лакоти і придбали молитовну літературу тверезості.

На завершення місій відбулась зустріч зі школярами. Діти віком 10 – 12 років спілкувались з о. Юрієм. А бр. Петро провів зустріч з підлітками віком 13 – 15 років на тему «Алкоголь та правда про нього». Молодь отримала інформаційні буклети «Тверезість душі – ознака святості». І о. Тарас благословив дітей освяченою водою.

Повідомив піддиякон Петро Чайковський
Рух “За тверезість життя” Львівська Архиєпархія

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube