ІХ Міжнародний Форум Ініціативи Тато.нет «Свобода і Дисципліна».

30 вересня 2017 року, неподалік Варшави відбувся ІХ Міжнародний Форум Ініціативи Тато.нет під назвою «Свобода і Дисципліна».

Львівську Архиєпархію УГКЦ на Форумі представила група п’ятьох татів на чолі з о. Тарасом Фітьом – головою Комісії Родини та Максимом Бондаренком, координатором «Осередку Відповідального Батьківства» разом з активними татами-лідерами з родинних спільнот та клубів. Окремо варто зазначити вклад козака Віталія Тиманя, батька 8ми дітей та лідера Тато.клубу спільноти Домашньої Церкви у Львові, котрий не зважаючи на серйозні виклики зі здоров’ям (в очікуванні на наступну операцію на серце) приїхав та виступив перед повним залом татів, даючи свідоцтво свого відповідального Батьківства.

Понад 700 татів з різних країн, здебільшого з Польщі спілкувались, ділились досвідом, відверто розмовляючи про те, як бути кращими батьками на щодень. Що для кожного з нас, тобто для мене особисто означають слова Свобода і Дисципліна? Що так насправді мені дає справжню Свободу (по суті, незалежність від негативних звичок та впливів) і добровільно дисциплінує (не дітей, а саме мене, як батька), щоб бути тим позитивним прикладом для власних дітей?

На пленарних засіданнях виступали такі моральні світові авторитети, як о. Юзеф Августин (єзуїт, реколектант), Джошуа Бейкер (автор концепції практичного мінімалізму на щодень), Шейн Берклей (тренер з фінансової грамотності для дітей) та багато інших. Окрім виступів прелегентів було багато робочих тематичних груп, виступів-свідоцтв та можливості для неформального спілкування.

Були і тати з різних куточків України.

Довідка
Тато.нет – Ініціатива для чоловіків, які прагнуть на щодень бути ще кращими батьками для своїх дітей та чоловіками для своїх дружин. Пропагує позитивний образ відповідального батька у сьогоднішньому суспільстві.
У Львівській Архиєпархії при парафіях активно діють 3 Тато.клуби: храм свщмч. Йосафата (оо.Редемптористи, контакт – Максим Бондаренко), храм св. Онуфрія (спільнота Домашньої Церкви, контакт – Віталій Тимань) та парафія Пресвятої Трійці у м. Щирець (контакт – о. Тарас Фітьо).

Джерело: Сайт Комісії УГКЦ у справах родини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube