Митрополит відвідав Жовкву у день пам’яті мученика Партенія

1 жовтня 2017 року Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, відвідав Жовку з нагоди почитання пам’яті святого мученика Партенія.

Митрополит у співслужінні із численним духовенством звершив Архиєрейську Божественну Літургію, а у проповіді звернув увагу на постать святого Партенія та на євангельський уривок про жінку-ханаанянку, і на роль молитви і смирення задля спасіння. «Дбаймо про наші душі та про душі ближніх, щоб приводити їх до Сина Божого й отримувати спасіння. А Спаситель ставить питання: «Бо яка користь людині здобути світ увесь, а занапастити свою душу?» (Мр 8,36). Бажає, щоб люди розуміли, що добра світу та високі посади не спасають душі, бо за спасіння світу, усього людського роду, Ісус Христос віддав життя».

По завершенні Божественної Літургії Владика уділив повний відпуст з нагоди Ювілею 400-ліття Василіянського Чину Святого Йосафата та привітав всіх жовківчан зі святом – цей день є також Днем Міста Жовкви. Опісля всі разом заспівали Величання святому мученикові Партенію. І насамкінець Високопреосвящений владика Ігор поблагословив речі духовного вжитку та окропив вірних освяченою водою.

Джерело: Сайт Монастиря Різдва Христового Отців Василіян у Жовкві

Світлини:
Частина 1
Частина 2

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube