Зустріч Інституту постійної формації духовенства

13 вересня 2017 року у приміщенні Львівської духовної Семінарії Святого Духа (м. Львів, вул. Хуторівка, 35) відбулася перша у новому навчальному році зустріч Інституту постійної формації духовенства Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Тема зустрічі – «Сповідати сьогодні». Учасники Інституту мали нагоду зустрітися із професором Альфонсо В. Амаранте, ЧНІ, із Папської Академії Альфонсіана. Обговорювали питання сповіді, автентичного значення гріха та служіння відпущення гріхів, роль сповідника у духовному поступі каяника та значення і вагу покути.

У своїй доповіді о. Альфонсо заторкнув проблему основи гріха і його суспільної природи, тобто поширення з індивідуальності на спільноту, а також і розуміння понять покаяння та прощення для повнішого сприйняття процесу сповіді як оздоровлення. Покаяння як визволення від гріха подібне до сходження сходинками, бо приходить поступово, і саме ту найважливішу роль відіграє постать сповідника як «свідка Божої ніжності» – тобто віддзеркалення обличчя люблячого Батька, що приймає грішника, і саме тому сповідник повинен допомогти пенітентові подолати страх відкритися Богові, присутньому у постаті людини, обійняти душею каяника, аби він міг відчути Божу любов і прощення.

 

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube