Святкування 400 – літнього ювілею Василіянського чину святого Йосафата у Соборі святого Юра

14 вересня 2017 року Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, у співслужінні із Преосвященним владикою Іринеєм, каноніком Папської базиліки Santa Maria Maggiore, та Преосвященним владикою Василієм, Екзархом Харківським, звершив в Архикатедральному Соборі святого Юра Архиєрейську Божественну Літургію з нагоди святкування 400 – літнього ювілею Василіянського чину святого Йосафата та на початок міжнародної наукової конференції «Чин святого Василія Великого: історія, сьогодення, перспективи», яка проходитиме 14-17 вересня у Львові-Крехові

У Божественній Літургії також узяли участь Протоархимандрит Василіянського чину св. Йосафата о. Генезій Віомар, Протоігумени з різних країн, ієромонахи та ченці василіяни, священослужителі та доповідачі й учасники конференції.

Торкаючись сьогоднішнього Євангелія, Блаженніший Святослав підкреслив: «Рік, який Ісус благовістив є початком Божого змилування і милосердя»…

Насамкінець Блаженніший Святослав побажав, щоб через міжнародну наукову конференцію, присвячену 400-літньому ювілею Василіянського чину святого Йосафата всі присутні стали добрими учнями вчительки історії.

На завершення Божественної Літургії Генеральний настоятель о. Генезій Віомар, ЧСВВ подякував Блаженнішому Святославу за його присутність та молитву. Завершилося Богослужіння молитвою за Україну «Боже великий, єдиний».

 

Джерело: Офіційний сайт Собору святого Юра

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube