У Соборі святого Юра відбулася єпископська Хіротонія

Робота цьогорічного вересневого Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви розпочалася Архиєрейською Божественною Літургією та єпископською Хіротонією Єпископа-помічника Філадельфійської Архиєпархії УГКЦ.

У суботу, 2 вересня 2017 року, в Архикатедральному Соборі святого Юра (м. Львів, пл. св. Юра, 5) відбулася Велика Вечірня з Чином Архиєрейського наречення ієрея Андрія Рабія. Під час звершення Чину о. Андрій засвідчив свою згоду із рішенням Священного Синоду УГКЦ, котрий обрав його стати єпископом. Номінант склав на Євангелії своє визнання віри, присягу на вірність Вселенському Архиєреєві та Патріархові Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішому Святославу.

У неділю, 3 вересня 2017 року, в Архикатедрі відбулася Архиєрейська Божественна Літургія у співслужінні Священного Синоду, в часі якої Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, хіротонізував ієрея Андрія Рабія у єпископство.

Преосвященний владика Андрій призначений Єпископом-помічником у Філадельфійську Архиєпархію УГКЦ.

Відтак владики Синоду зібралися у Реколекційно-відпочинковому центрі УГКЦ «Світлиця» у Брюховичах на чергову сесію Синоду, що триватиме 3-10 вересня 2017 року.

Джерела:

Офіційний сайт Собору святого Юра

Департамент інформації УГКЦ

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube