На Личаківському кладовищі відбулося поминальне віче з нагоди Дня прапора

23 серпня 2017 року на Личаківському кладовищі у Львові відбулося поминальне віче до вшанування борців за правду та незалежність держави, покладання квітів до меморіалу воїнам УГА та до могил загиблих під час Революції Гідності.

Вшанування Героїв, які віддали своє життя за незалежність України, розпочалось хвилиною мовчання та молитвою. Опісля міський голова Львова, представники влади міста та області, родини загиблих Героїв, духовенство та львів’яни поклали квіти до меморіалу воїнам УГА та до могил загиблих під час Революції Гідності, після чого пройшла екуменічна панахида. Завершився захід підняттям Прапору та виконанням Гімну України.

«Пригадую, що рік тому ми збирались на нашому славному Личаківському цвинтарі – і з багатьох уст звучала дуже велика потреба – щоб якнайчастіше приходити сюди і робити тут іспит сумління, особливо перед прийняттям важливих рішень в житті: особистому, політичному, державному. Насамперед, в особистому. Запитаймо себе, як часто ми тут були: без журналістів, без камер. Наприклад, чи ходили вечірніми сутінками тими алеями, чи приглядались до портретів Героїв? Чіткість кольорів нашого державного прапора залежить від чіткості погляду наших очей. Україна починається у наших серцях. Вітаю усіх зі святом, із пам’яттю. Слава Ісусу Христу!», – наголосив Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Джерело: Духовна велич Львова

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube