У Львові відбулась Літня школа італійської мови

З 7 до 11 серпня 2017 року у Катехитичній школі Митрополита Андрея Шептицького (при храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, що на Сихові) відбувалась Літня школа італійської мови «Un Viaggio a Roma» («Подорож до Риму»).

Студенти мали змогу відвідати лекції, подивитись фільми італійською та порозмовляти із гостями із Риму.

«Мета Літньої школи італійської мови – популяризувати італійську мову та культуру, тим паче, що зацікавлення італійською мовою серед українців, зокрема серед львів’ян, зростає», – наголосила Марія Хома, організатор Літньої школи італійської мови «Un Viaggio a Roma».

 

Крім того, можливість вивчити італійську мову є  й у дітей. Дитячий мовний курс триватиме з 14 до 18 серпня 2017 року. Програма цього курсу – більш креативна, наприклад вивчення пісень тощо, а заняття триватимуть з 10.00 год. до 15.00 год. Проте, в програмі як для дорослої, так і для дитячої групи, є дві лекції вранці, потім – перерва на обід, пізніше – креативні заняття та перегляд фільму. Деталі ТУТ

 

“Маю зауважити, ми вже не вперше проводимо цю мовну Школу на парафії. При Катехитичній школі є можливість відвідувати й річний курс італійської мови. Він парафіяльний: на жаль, заняття відбуваються тільки раз на тиждень. Проте багато наших студентів мають хороші результати, кілька із них поїхало до Італії практикувати мову”, – додає п. Марія.

 

Отримати детальнішу інформацію можна за тел. (093) 192-34-77 (п. Марія) або написавши на e-mail: mkhoma@ucu.edu.ua.

 

Джерело: Духовна велич Львова

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube