Для яворівської молоді відбувся християнський літній табір у с. Заріччя

З 22 по 28 липня 2017 року відбувся християнський літній табір для молоді м. Яворова і с. Коти у реколекційному домі свв.. Кирила і Методія (с. Заріччя). Головним організатором і керівником табору був о. Тарас Собешкевич, котрий вирішив присвятити даний табір екотематиці: «Навколишній світ, як дар Божий».

 

Табір розпочався відвідинами музею у с. Крилосі (Давній Галич) та Молебнем перед чудотворною іконою Божої Матері. У вечері усі учасники табору взяли участь у вечірньому бденії та у недільній Божественній Літургії. У неділю молодь на чолі із о. Тарасом Собешкевичем і о. Русланом Сідельником підкорили вершину українських Карпат найвищу точку України – гору Говерлу.

 

Кожен таборовий день мав еко-тему, щодо поводження і відповідальність людини за Божі земні дари – воду, повітря, ліс, харчування та засмічення твердим і органічними відходами нашої планети. Розпочинався таборовий день Божественною Літургією під час якої можна було приступити і пережити глибину святих Тайн Покаяння та Євхаристії. Невід’ємною частиною таборового життя було щоденне молитовне читання Святого Письма та молитва на вервиці із розважанням над заповітом Патріарха Йосифа (Спліпого).

 

Час табору був наповненний, також, різними інтелектуальними та спортивними іграми, бансами, танцями, тематичними театральними сценками і т. д. Слід зауважити, що таборовиків відвідали еко-референти Івано-Франківської Архиєпархії та Коломойсько-Чернівецької єпархії – о. Назар Мицко та о. Михайло Дзуль.

 

Завершився табір великою еко-ватрою, співами християнських і українських народних пісень під гітару. Повертаючись додому учасники табору відвідали катедральний собор Преображення ГНІХ у м. Коломия і музей Писанки.

 

Організатор, управа та молодь табору, дякує усім жертводавцям і о. Володимиру Гавриленкові за підтримку і молитву.

Фоторепортаж

Повідомив: о. Руслан Сідельник, докторант Папського Григоріанського Університету

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube