У Зарваниці відбулася Загальнонаціональна проща

15-16 липня 2017 року у Марійському духовному центрі Зарваниці (Теребовлянський район Тернопільської області) відбулася щорічна Загальнонаціональна проща, приурочена 125 річниці від дня народження Патріарха Йосифа (Сліпого) та 150 річниці коронації чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої.

Участь у цьогорічній прощі взяли Блаженніший Патріарх Святослав, Отець і Глава УГКЦ, кардинал Леонардо Сандрі, префект Конгрегації для Східних Церков, Апостольський Нунцій в Україні Клаудіо Ґуджеротті, Єпископи Священного Синоду та численне духовенство і вірні з різних куточків україни та з-поза її меж.

Вже традиційно у суботу відбулася зустріч Блаженнішого Патріарха Святослава із молоддю, під час якої він відповідав на питання, висловлені молодими вірянами УГКЦ через сайт «Дивенсвіт», а кардинал Леонардо Сандрі звернувся до присутніх із словом від Папи для молоді.

Вечірню Архиєрейську Літургію очолив Преосвященний владика Йосафат, Екзарх Волинський. Відтак усі присутні вирушили ходом зі свічками до чудотворного смісця, де відслужили Молебень до Богородиці та панахиду за загиблими героями Небесної Сотні та воїнами АТО.

У неділю, 17 липня, на площі перед Собором Зарваницької Богородиці Патріарх очолив Божественну Літургію за участі гостей та владик Синоду.

Участь у Загальнонаціональній прощі до Зарваниці взяли і львівські Архиєреї – Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський та Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії. Владики долучилися до сповіді прочан та Богослужень прощі. Преосвященний владика Володимир звернувся до молоді під час нічної духовно-мистецької програми на співочому полі.

 

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube