Молитва без кордонів

 

З 2 по 5 липня 2017 року, священнослужителі Глинянського деканату відвідали парафії в сусідній Польщі. Організатором зустрічей з духовенством та мирянами Польщі виступив протопресвітер Глинянський – о. Володимир Савчинський, на запрошення професора Сильвестра Поровського.

За ці три дні, отці ознайомилися з парафіяльним життям українців на території Польщі, провели спільну молитву з польським духовенством у храмах Плотська, Любліна, Цилистинова та Варшави. Зокрема відвідали місце об’явлення Ісуса Милосердного с. Фаустині Ковальській та Духовну семінарію в м. Люблін.

На завершення зустрічі відбулася Божественна Літургія в костелі Успіння Пресвятої Богородиці (Parafia pw.Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny) та спільний сніданок з духовенством та представниками влади і мирян Целестинова. В часі якого обговорили подальшу співпрацю в рамках проекту «Молитва без кордонів» з центром у с. Вижняни, Золочівського р-ну. Метою якого є розвиток спільних молитовних зустрічей українського і польського народів у костелі с. Вижняни.

 

Повідомила: Галина Гнатів

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube