Владика Володимир освятив новий іконостас у с. Пасіках Зубрицьких

У неділю, 9 липня 2017 року, Преосвященний Кир Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, із пастирським візитом відвідав парафію свв. апп. Петра і Павла (с. Пасіки Зубрицькі, вул. Лесі Українки) з нагоди храмового празника.

 

Владика Володимир звершив Архиєрейську Божественну Літургію у співслужінні із о. Василем Янівом, адміністраторами парафії та запрошеним духовенством, виголосив проповідь, освятив воду та благословив всіх присутніх. Слід зазначити, що Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, також, звершив Чин освячення нового іконостасу. На завершення празнику архиєрей був присутній на святковому концерті.

 

 

По завершенні пастирського візиту владика Володимир молився на полі  почесних поховань Личаківського кладовища.  Архиєрей звершив Чин Панахиди за українськими воїнами, котрі загинули під Зеленопіллям  11 липня 2014 року. У своїй проповіді до присутніх молільників, владика Володимир наголосив: “Людина живе доти, доки живе пам’ять про неї!” Тими словами архиєрей закликав присутніх на забувати молитись за душі усопших українських воїнів. котрі загинули в АТО.

 

Фоторепортаж празника і освячення

Фоторепортаж молитви на Личаківському кладовищі

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube