В УКУ відбулась VІІ літня школа «Соціальна думка Митрополита Андрея Шептицького»

3 25 червня по 2 липня 2017 року на базі філософсько-богословського факультету Українського Католицького Універнситету (м. Львів, вул. Хуторівка, 35) тривала VІІ літня школа «Соціальна думка Митрополита Андрея Шептицького».

Учасниками школи стали громадські діячі, студенти, науковці з різних куточків України. Протягом часу школи вони мали нагоду познайомитись із різногранною громадською діяльністю Праведного Митрополита Андрея.

Школа «Соціальна думка Митрополита Андрея Шептицького» триває вже сім років і за цей час вдалося залучити двісті учасників, які продовжують контактувати і сьогодні, організовувати різні проекти. Цьогоріч упродовж семи діб учасники слухали лекції, брали участь у різних заходах, таких як молитва, спілкування з викладачами, перебування у місцях, де був Шептицький.

Один із організаторів школи, науковий працівник Інституту релігії та суспільства УКУ Ярослав Кіт розповів, що цього року учасниками були вчителі, науковці, громадські діячі, юристи, викладачі вузів з різних регіонів України, зокрема Харкова, Одеси, Миколаєва, Києва. А також з Польщі.

«Не обов’язково, щоб молодь, що приїжджає на школу, була католицькою, але важливо, щоб вона була християнською, представляла різні середовища. Мета – гуртувати певне середовище, майбутню українську еліту, яка буде виховуватися і працювати на засадах християнської моралі і досвіду особистих звитяг митрополита Андрея. Тому важливо, щоб знання, отримані на школі, спонукали учасників задумуватися не лише над власним життям, але і над власним призначенням. Особливо це стосується людей, які  планують працювати у державному будівництві, в освіті, науці»,  – розповідає Ярослав Кіт.

Джерело: Офіційний сайт УКУ

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube