Християнський табір «Божі чесноти» для дітей Яворівщини

 

З 25 по 30 червня 2017 року в приміщенні Львівської Малої Семінарії (смт. Рудно, вул. Т. Шевченка, 188) діти з парафій св. влкмуч. Юрія Переможця (м Яворів, вул. Святоюрська, 6 ) і св. Йоана Хрестителя (с. Коти, Яворівського р-н) мали можливість взяти участь у християнському таборі «Божі чесноти».

 

Цей табір був присвячений темі – «Пізнаємо християнський шлях». У часі дитячого християнського табору організатори намагалися створити для дітей атмосферу культурного, патріотичного та християнського виховання, а також справжнього активного відпочину. За допомоги та підтримки аніматорів і священнослужителів м. Яворова, діти мали можливість провести час з Богом, з радістю, користю та приємним товариством. Оскільки, цього року випадає 125-річня від дня народження Патріарха Йосифа (Сліпого), в останній день табору учасники відвідали Архикатедральний собор св. Юрія (м. Львів, пл. св. Юра, 5), де молилися у крипті над домовиною Патріарха Йосифа (Сліпого).

«Гарно проведений час, багато нових друзів, тисячі неповторних хвилин, неперевершені вечори та незабутні дні» – саме такі відгуки та спогади в учасників християнського табору в смт. Рудно.

Діти і батьки м. Яворова і с. Коти, за організацію дитячого християнського табору, особливу подяку висловлюють о. Тарасу Собешкевичу, а також о.  Володимиру Гавриленку, пароху парафій св. влкмуч. Юрія Переможця.

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube