Про відповідність до «закону»

При парафії Зіслання Святого Духа у с. Наварія Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Олег Лука, заступник голови Комісії УГКЦ Справедливість і Мир, 27 червня 2017 року виголосив Слово до Дня Конституції.

Посилаючись на Заклик Комісії УГКЦ Спрaведливість і Мир, його представник зазначив: «Старозавітній Закон Божий надавав можливість як людині, так і спільноті людей, усьому народові перебувати у площині і межах «безпеки» і можливості кращого теперішнього і майбутнього під покровительством Божим. Новозавітній Христовий постулат «любові до Бога і ближнього» наповнює цей закон новизною та «революційним» духом беззаперечного розвитку і суттєвих змін у напрямку благоустрою, особистого та спільного блага, де підвалиною слугує законодавча справедливість як не кінцева, але необхідна передумова вищого «апогею» – любові поміж людьми і Богом».

Як приклад подвижництва і любові до Церкви, до свого народу і краю, о. Олег Лука назвав особу блаженного священномученика Миколая Чарнецього, якого Церква цього дня молитовно згадувала. Приклад його освіти у поєднанні із служінням є й для сучаних віруючих громадян взірцем для наслідування. Бо й справді, коли у житті християнина його громадянська позиція, виконання ним законів відповідають «закону» діл Ісуса Христа, щоб «доповнити, а не усунути» закон, щоб сприяти і виконувати, а не ігнорувати та порушувати, тоді  така особа безперечно буде на ділі «Світлом для світу» та «Сіллю землі»!

Інформаційна Служба Комісії УГКЦ Справедливість і Мир

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube