Відбулася Всеукраїнська проща до Страдчу

26 червня 2017 року відбулася Всеукраїнська проща до с. Страдч, присвячена пам’яті страдецьких блаженних священномученика Миколая Кондрата та мученика Володимира Прийми, а також 125-ій річниці з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.

Богослуження прощі очолив Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський у співслужінні із Преосвященним владикою Володимиром, Єпископом-помічником Львівської Архиєпархії, Преосвященним владикою Михаїлом, єпархіяльним єпископом Сокальсько-Жовківським, Преосвященним владикою Нілом, Єпископом-помічником Мукачівської єпархії ГКЦ та численним духовенством.

Розпочалася проща із молебню до страдецьких блаженних на місці їхньої загибелі. Молебень звершив Преосвященним владика Володимир, а відтак вирушив у хресному ході із с. Ямельні до с. Страдчу, де було звершено Архиєрейську Божественну Літургію.  По Літургії до вірних звернувся Митрополит, наголосивши на тому, що ціллю прощі є отримати повний відпуст. Як приклад, з Його уст прозвучала розповідь про велелюдну прощу, на якій повний відпуст отримав лише один убогий жебрак, і побажав кожному з нас здобути на цій прощі таких ласк, як отой бідний чоловік.

Участь у прощі взяло приблизно 15 тис. вірних, близько 6 тисяч приступили до таїнств Покаяння та Євхаристії. На завершення прощі після спільних молитов вірним було уділено повний відпуст, право якого свого часу Страдчу надав Римський Архиєрей.

Після Богослужень прощі відбулася мистецька програма за участю солістів, камерного оркестру та хору Лауреатів національної премії України імені Тараса Шевченка, Заслуженої академічної капели України «Трембіта» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Кулика.

Фоторепортаж Ореста Сироїжки

Частина 1

Частина 2

Частина 3

 

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube