Митрополит відвідав золочівську парафію Блаженного Миколая Чарнецького

25 червня 2017 року Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, із пастирським візитом відвідав парафію Блаженного Миколая Чарнецького (м. Золочів, вул. Шашкевича, 87) з нагоди храмового празника.

Митрополит очолив Архиєрейську Божественну Літургію, а відтак нові члени спільноти «Лицарі Колумба» склали вступну присягу. Членам спільноти вручили ордени, а також Митрополит вручив подяки та грамоти жертводавцям.

Опісля Архиєрей звершив Чин освячення води, окропив присутніх та уділив їм Архиєейське благословення.

Фоторепортаж Ореста Сироїжки

Частина 1

Частина 2

Частина 3

Довідка

Лицарі Колумба є найбільшою в світі католицькою братерською організацією, заснованою в США преподобним отцем Майклом Дж. Маꥳвні в 1882 році. Членами Лицарів Колумба є понад 1,8 млн членів, котрі зібрані у 15 000 рад в 14 країнах світу. Лицарями можуть бути лише практикуючі чоловіки-католики віком від 18 років. Членство поділяється на чотири різних ступені, кожен з яких ілюструє певний принцип ордена. За підтримку Лицарями Церкви і місцевих громад, а також за їх благодійну діяльність, Папа Іван Павло II називав орден «сильною правою рукою Церкви». Від часу утворення організації її члени відпрацювали мільйони годин як волонтер, і були організаторами та учасниками збору коштів на харитативні цілі. У Сполучених Штатах та інших країнах на національному та державному рівні орден активний на політичній арені: лобіює закони й постанови, які підтримують позиції Католицької церкви щодо державної політики та в соціальних питаннях.
Процес заснування в Україні організації «Лицарі Колумба» був розпочатий ще попереднім Главою УГКЦ Блаженнішим Любомиром, який в серпні 2005 року, під час 123-ї Верховної конвенції «Лицарів Колумба», що проходила в Чикаго, США, запросив лицарів розпочати свою діяльність в Україні. Ця ініціатива пізніше була підтримана Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом та Митрополитом Мечиславом (Мокшицьким) зі сторони Римо-Католицької Церкви. Майже 100 чоловіків в Україні стали лицарями, серед них, також Блаженніший Святослав  та митрополит Львівський Мечислав (Мокшицький) набули першого та другого ступеня.
Перша Рада «Лицарів Колумба» в УГКЦ була створена 20 вересня 2013 року при Патріаршому Соборі Воскресіння Христового і носить ім’я св. Володимира Великого.

 

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube