Прес-конференція щодо Всеукраїнської прощі до Страдчу

20 червня 2017 року у Львівському прес-клубі (м. Львів, пр. Шевченка, 11) відбулася прес-конференція для журналістів львівських ЗМІ щодо Всеукраїнської прощі до Страдчу.

 

Спікерами прес-конференції стали Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, о. Іван Колтун, голова «Місії відпустового центру «Страдецька гора» Львівської Архиєпархії УГКЦ, о. Богдан Луковський , представник прес-служби Львівської Архиєпархії, о. Юрій Дрізд, референт руху «За тверезість життя» ЛА УГКЦ, Михайло Перун, директор фундації «Андрей».

 

Спікери розповіли про цьогорічну Всеукраїнську прощу до Страдчу (Яворівський р-н, Львівська обл.), яка відбудеться у понеділок, 26 червня 2017 року, присвячену пам’яті страдецьких блаженних о. Миколи Кондрата і дяка Володимира Прийми та 125-й річниці від дня народження Патріарха Йосифа.

 

Організатори прощі розповіли про її програму. Уже традиційно проща передбачає молебень до блаженних, пішу ходу до площі біля Страдецької Гори та Архиєрейську Божественну Літургію, яку очолить Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський.

 

Особливо акцентує цьогорічна проща на молитві за узалежнених від алкоголю, про це пригадав о. Юрій Дрізд. Цьогоріч сім’ї тих, хто страждає від залежностей, зможуть урочисто скласти присягу тверезості та спільно молитися за оздоровлення недужих. Також о. Юрій розповів про формування Центру душпастирства тверезості при храмі Святого Івана Хрестителя (м. Львів, вул. Ужгородська, 1). Зараз Центр будує співпрацю з подібними організаціями, і остаточно розпочне активну діяльність уже з осені.

 

Пан Михайло Перун розповів про мистецьку програму прощі, організованої за участі солістів, камерного оркестру та хору Лауреатів національної премії України імені Тараса Шевченка Заслуженої академічної капели України «Трембіта» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Кулика.

 

Фоторепортаж Ореста Сироїжки

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube