З нагоди дня медичнонго працівника молились в Архикатедральному соборі Львова

15 червня 2017 року, в Архикатедральному соборі св. Юра (м. Львів, пл. св. Юра) з нагоди дня медичнонго працівника в Архиєрейській Божественній Літургії, яку звершив Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії Кир Володимир взяли участь медпрацівники зі Львова та області.

 

Цю молитву було ініційовано за сприяння департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, управління охорони здоров’я Львівської міської ради та референтури душпастирства охорони здоров’я Львівської Архиєпархії УГКЦ. Під час проповіді Владика Володимир зазначив, що матір’ю медицини є хвора людина, яка відчуває біль та страждання і потребує допомоги. Тому покликання допомагати людям містить в собі велику мету, яку реалізовують у своїй нелегкій праці медичні працівники.

 

По завершенні Божественної Літургії окремими грамотами від Митрополита Львівського Кир Ігоря було нагороджено працівників, які особливо відзначились у своїй праці з недужими, зачитано молитву за працівників охорони здоров’я та благословили священною водою усіх присутніх. На завершення єпископ подякував за добру працю та служіння о. Володимиру Мощичу, котрий впродовж багатьох років очолював комісію у справах медичних капеланів та оголосив про призначення на цю посаду о. Сергія Білоконя. Новому голові комісії владика Володимир побажав гідно сповняти обов’язок духовного проводу працівників охорони здоров’я.

 

Фоторепортаж Віри Ценглевич

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube