Зустріч випускників семінарії із представниками Курії Львівської Архиєпархії

З благословення Високопреосвященного владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського, у вівторок, 30 травня 2017 року, вперше відбулася зустріч цьогорічних випускників Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, приналежних до Львівської Архиєпархії, із представниками Курії Львівської Архиєпархії.

У зустрічі, яка відбулася у стінах Семінарії (м. Львів, вул. Хуторівка, 35) взяли участь Синкел у справах духовенства та священичих родин Львівської Архиєпархії о. Сергій Ковальчук, канцлер Львівської Архиєпархії о. Сергій Стесенко, віце-ректор Львівської Духовної Семінарії о. Михайло Лесів та 12 семінаристів – цьогорічних випускників.

У першій частині зустрічі відбулася відеоконференція трьох випускників – кандидатів на закордонні студії – із о. Ігорем Трілем, Референтом у  справах навчання за кордоном студентів Львівської Архиєпархії. Учасники відеоконференції обговорили найважливіші проблеми, що стосуються навчання за межами України – можливості проживання у колегіях, питання комунікації з Митрополитом тощо. Студенти мали нагоду поспілкуватися із Референтом, поставити власні актуальні запитання.

Друга частина зустрічі була присвячена розгляду можливостей залучення випускників до різного служіння у Львівській Архиєпархії після завершення семінарійного навчання – у період від випуску до руко положення, який може тривати навіть більше року. Семінаристи розглянули можливості служіння у різних структурах Архиєпархії та у парафіях. Зокрема, канцлер розповів про безпосередній зв’язок із Митрополитом та Курією Львівської Архиєпархії, а Синкел у справах духовенства схематично окреслив основні подальші кроки для організації діяльності.

 

 

 

 

 

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube